e-KTSO Bir Okul Web Sitesidir……

Kükürtlü Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu Bilişim teknolojileri Öğretmeni Selim Çelik’in rehberliğinde ve çok büyük katkılarıyla, Kükürtlü Ticaret ve Sanayi Odası Sınıf öğretmenleri, Elif ÇABUK, Meral Yılmaz, Osman Nuri GÜNGÖR ve İngilizce Öğretmeni Saadet BULUT tarafından kurulmuştur.

Web 2.0 Araçları

Günümüzde, özellikle de pandemi nedeniyle eğitimin uzaktan devam ettiği bu dönemde dijital içerikler derslerin çok önemli bir parçası haline gelmiştir.
Öğretmenlerimiz canlı derslerde bir çok web2.0 aracını kullanarak hazırladıkları etkinlikleri aktif olarak kullanmaya başlamış, hatta öğrenciler bile bu dijital içerikleri hazırlama konusunda oldukça donanımlı ve yetkin hale gelmiştir.
Canlı dersler sırasında kullanılan bu dijital içeriklerin dersleri çok daha eğlenceli hale getirdiği, çocuklarda öğrenmenin daha da kolaylaştığı ve kalıcı olduğu görülmüştür

İşte tam da bu noktada daha çok öğrencimizin bu içeriklere ulaşabilmesi, öğrendiklerini pekiştirmeleri, oyun oynayarak öğrenmeleri için böyle bir web sitesi kurmanın faydalı olabileceği sonucuna ulaştık.

www.e-ktso.com

Web sitemizde okulumuz öğretmenleri ve öğrencileri tarafından hazırlanan birçok etkinlik, oyun ve sınav bulabileceksiniz.

Sizler gibi küçük öğrenciler tarafından hazırlanan içerikleri oynayarak hem eğlenecek hem de öğreneceksiniz; hatta onlardan ilham alarak kendi dijital etkinliklerinizi oluşturabileceksiniz.

O zamannnnn, hadi size iyi eğlenceler...

İçerik Yönetimi

Elif ÇABUK / Sınıf Öğretmeni
Meral YILMAZ / Sınıf Öğretmeni
Osman GÜNGÖR / Sınıf Öğretmeni
Saadet BULUT / İngilizce  Öğretmeni
Selim ÇELİK / Bilgisayar  Öğretmeni

Kükürtlü TSO İlkokulu:

Kükürtlü Mahallesi
Kükürtlü Caddesi No:25/1
Osmangazi / BURSA